Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    válasz csƵ #36326 üzenetére

    :))

    Most az ehhez szükséges horgászcuccot kell eladni, a marketinggépezet kidobta, hogy a piac telítődött a bojlis és távdobó és "távdobó feeder" botokkal :)

    Most pár év alatt mindenkit meggyőznek arról, hogy a picker és a light feeder lesz a nyerő, a lábunk előtti max 15 méter meghorgászására, amihez majd legyártanak valami űber csúcs csúzlit, hisz a kezemmel már nem tudom a gombócot 5 méterre pontosan bedobni :)) , a kassza meg majd cseng a nap végén a kereskedésben :)

  • golyós

    őstag

    válasz csƵ #36326 üzenetére

    Az ő története lassan olyan mint egy tündérmese, nekem már kezd kicsit gyanus lenni. ;]

    A távdobásra : igazatok van de ez nagyon tófüggő! Sok olyan tó van ahol hiába küzdesz, etetsz közel, egyszerűen nem jön ki a hal az etetésre.( Harcsa tó, Arizona) Kevén már én is bizonyítottam, hogy nem kell 70-80 méterre dobálni, kiálltak a halak 30-ra is, remélem a hidegebb vízben is sikerűl kicsalogatni őket.
    A multkór Kápolnásnyéken horgásztunk, ez csak 70méter körűl van ( a túlpart), de ha nem dobtuk a nád elé 2-3 méterre akkor órákig nem volt semmi.Nád elől szépen jöttek a halak.A mellettünk ülő spori nem dobált csak a közepére, 1 halat vett ki egész nap.

    Viszont én sem állok be a sorba, hogy lecseréljek mindent távdobásra, inkább olyan vízre megyek ahol nem kell nagyot dobni.
    Az idei legjobb választásom a Leeda 3.0m botom volt, imádom a parabola akcióját, érezni minden rezdülését a halnak. :C

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Új hozzászólás Aktív témák