Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz A Zéé #35692 üzenetére

    Nemrég értem haza a pergetésből, de ma ne fogtam semmit, kedden volt 2 balin is. Korábban mikor kezdtem ezt az egészet azt hittem egyre jobban értem a balinok szokásait mikor kapnak, de most már ott tartok, hogy igazából semmit sem értek, teljesen összezavartak engem ezek a halak :D Keddhez képest 1 méterrel alacsonyabb vízállás volt, és melegebb 10 fokkal legalább, de ugyanúgy mozogtak a balinok mint kedden, mégse jött egy sem ugyanúgy csináltam mindent, sőt most beiktattam egy két extra műcsalit is rövidebb időre, hátha másra jönnének. Még azt se mondanám, hogy máskor szerencsém van, hiszen ha fogok akkor általában 2-3 szokott lenni az meg már nem szerencse. Tök lutri ez az egész, hogy melyik nap jó, de valami okának kell lennie. Nem vagyok benne biztos, de mintha lett volna egy vagy két kapás szerűségem, meg egy hal hátán átbukott a csalim azt éreztem, olyan kedden is volt.
    Ja egy érdekesség, szürkülettől néhányan elkezdenek harcsázni csónakból az öbölben, gondolom nem viccből, lehet egyszer maradni kéne éjszakára, bár akkor az erősebb botot kéne vinni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák