Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scream007

    őstag

    válasz #16741888 #290 üzenetére

    gondolkodtam be e írjam mert kb ilyen reakcióra számítottam.
    régen én is a dunára jártam és már 2 tenyeres jásznak örültem, de ennek vége.
    én halat akarok fogni méghozzá nagyot(kilo feletti) és sokat.
    és enm akarok várni rá 456664 órát.
    tudom nem ez a horgászat igazi élménye dehát mit csináljak nekem nincs kedvem a dunán ''gumit'' meg szárnyasbetétet fogni.:(

    amugy ha lenne valami jó keszeges hely akkor szívesen uszozok, de ezt csak néha.(pl:régen velencei tó, avgy pár éve szabadi sóstó)(napi 6-8 kilo egyébbb hal folymatos kapás 1-2 ponty max azok is csak 1.5-2esek de jol elvagy velük)
    de pl ha egész nap csak 1 pontyot fogok de az pl 3.5es nyurga és 16os uszoval fogom, akkor az többet ér ezeknél.(főleg ha beleveszem hogy bejött amit számítgattam tehát ezt aze tetőt dobom ide azért mert itt a törés, szeritnem ide fog jönni a hal, és ha ez bejön az olyan jó érzés nem?:B:U)
    amugy aponytozos fenekezésbe is van feeling, amikor ugroka bot után szinte már majdnem a vízbe(vagy talán néha bele is......:DDD).
    monyuk én már inkább kinyitom a damoknak a fékjét -10re és akkor gyakorlatilag nyeletős.
    oylan jó érzés amikor más majd hanyat esik hogy utolérje a botrját, én meg csak felpattanok, dobra ráfogok pifff, és szép akasztás, nem ebszélve arról nem önakasztással akad meg és nem fog leakadni az utolsó 5 méteren.
    ja és persze így többet fogok mint 3 botos felvágós bojlis csípogos kapásjelzős stréberek:C:C(ez dupla öröm:DD)

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

Új hozzászólás Aktív témák