Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Tothgera30 #62843 üzenetére

    Persze, ismerem én a hazai használt piacot és vásárlóréteget, de úgy mint a rossz pénzt. :D
    Azt nem állítanám, hogy ez Ridley egy kókány szar lenne, de azért így látatlanban, az elmondottak alapján nem adnám oda érte a Contrailt C8-ast.
    Meg ugye nem is egy csere a célom, hanem az eladás, maximum akkor cserélnék egy az egyben ha többet érne az amit cserébe adnak.
    A pedelec egy érdekes kérdés, nekem amúgy meggyőződésem, hogy sokan azért idegenkednek tőle mert nem ismerik, nem próbálták. Ez amúgy nagyon jellemző a magyar piacra. Nem ismerik a komolyabb gépeket, semmilyen szinten. Ha ismernék, lehet más lenne a vélemény és a vásárlási kedv is. Pedig lehetőség van a kipróbálásra, sok rendezvényen és szervezett túrák keretében is akár.
    Tévedsz, van már ebike verseny is. :) Amúgy nem értem ezt miért hoztad fel? Az elektromos monti pusztán a szórakozásról szól. Már maga a Trail, AM kategória is tulajdonképpen a szórakozást szolgálja és nem a versenyek miatt jött létre. Megvan az a réteg aki megveszi a drágább gépeket. Ha felmész Normafára egy csomo embert látsz 1-2 millás montival. Az ebikeshop-ba voltam már párszor, mert szoftvert kellett frissíteni, akárhányszor ott voltam mindig eladtak egy drága gépet. Legutóbb épp 1,6 misiért egy KTM montit 45-ös Bosch hajtással.

    Napfénysüti:Akár érhet annyit is, de az elmondottak alapján én 500k-nál többet nem mernék érte adni. Nem tudom mennyire használt, mert nem az első tulaj árulja. Ő 2000km-t tett bele, állítása szerint, de az lehet sokkal több is. Eredeti papírok sincsenek meg.

    gergo5991: Ne kételkedj, egy ilyen Ridley, Sram red-el, 2 misi felett van újonnan. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák