Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #281028 üzenetére

    Ugyanez a tapasztalatom, az alsó vagy középkategóriás decathlonosnál a legolcsóbb de még márkás alis ruházat sokkal jobb. Rion, Cheyi, Ykywbike, Spexcel szintet meg valszeg a legdrágább decathlonosok sem hozzák. Spd cipőt viszont nem igazán éri meg aliról rendelni szerintem, a Santic, Boodun pl. már teljesen jó minőség, de az áruk is ugyanott van, mint egy Shimano, Giro-nak, szóval kínai cipőn nem igazán lehet spórolni. Nekem a téli cipőm Boodun, nagyon elégedett vagyok vele, de csak azért rendeltem kínából, mert akkor pont nem találtam semmi jó német akciót.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • mauimagic

    aktív tag

    válasz MPowerPH #281028 üzenetére

    +1
    Semmi különbség nincs a minőségi alis meg a hanyatlónyugati között, 2 téli mezem is valami NW hamisítvány, 5+ éve megvannak, a zipzár fogantyú az egyiken leszakadt, ennyi idő alatt szerintem nem rossz.

    Montis 3/4-es gatyám van 2 is, mindkettő Endura. Az egyik kb 10 éves(!!), a másik talán 2. A régi kopott, de az anyaga elnyűhetetlen, az új feliratai meg már kezdenek lógni, pedig "ünneplő" cucc, sárban a régivel megyek :))
    Ha ennyit tudnak, akkor legközelebb abból is alisat veszek.

    NW cuccokat szoktam még venni, ha van leárazás, 40+%-al olcsóbban már vállalható az áruk.

    [ Szerkesztve ]

  • parandroid

    nagyúr

    válasz MPowerPH #281028 üzenetére

    Kínai akkor sem kellene, ha negyedannyiba kerülne, és ugyanannyira jó lenne. De nagyon nem ez a helyzet. Autóból meg japánt kell venni, vagy koreait. A németek sajnos teljesen elkurvultak, az olaszok, meg a franciák sose tudtak autót gyártani, az amerikaiaknak meg mást jelent az autó, mint nekünk. Kína meg sose lesz képes normálisat csinálni semmiből, ha nem valami civilizált világbeli minőségellenőr áll a háta mögött, hanem valami urambátyám jogon manager pártkatona. Meg amíg nem a vállalatnak dolgozik, hanem a pártnak. Szovjetek is ebbe buktak bele, a ferdeszemű vörösök is ebbe fognak. De addig se látnak tőlem egy centet se. Még a kínai kaját is a thai kifőzdében veszem.

    dom1n0: Szerencsére mind a kettő onnét jött, amit tőlük vettem. Igaz, az egyik már Amszterdamban volt, amikor megrendeltem, de legalább 2 hét alatt megkaptam, nem kellett fél évet várni rá, mint az elsőre.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák