Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz jjeahh #265465 üzenetére

    Úgy pörög a topik, hogy csak na! Mire felnézek már 60-70 hsz. Rég követtem már nyomon, de jó látni,hogy az egykor megismert tagok még most is aktívak, összetartó kis közösség. :)
    Jó, hogy nem lett nagyobb baja a Topikgazdának, a legjobbakat kívánom Neki! :K Emlékszem, még 2018-ban egyet gondolva , senkinek nem szólva kimentem a határba bringázni és olyan szerencsétlenűl "jártam" (estem/dőltem) , hogy eltört a bal könyököm. Meg is szédűltem, a fájdalom meg minden, .... ki talál meg itt a pusztában május 1-én a nyulakon, meg pockokon kívűl?! Gondoltam...

    jjeahh: kérdésedre válaszolva, nemrég találtam egy oldalt. [SportOkay] Innen rendeltem nemrég egy Northwave Extreme XCM 3-at. Kb 45e Ft-ba jött ki. Össze lehet hasonlítani más árakkal, .... hát olcsóbban jöttem ki egy "kicsit". Azt még hozzá teszem, hogy figyelni kell az oldalt, mert akkor még további15% -os akciók voltak az árakból, azóta volt 20%-os is, akkor meg vettem a bringás övtáskákat, fejlámpát. Jelenleg 5% van csak, de hátha visszatérnek majd a %-os + kedvezmények, ezért mondtam, hogy figyelni kell. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák