Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gordonfreemN

    addikt

    válasz Fall-N #251255 üzenetére

    Régi villával nem, mert nem lett leszedve a kónusz. Az egy kisebb szívás, de lehet sor kerül még rá.
    Persze értem hogy ez igy mission impossible látatlanban, de én úgy vagyok vele, lehet valamivel én nem vagyok tisztában.
    Csapáhyjáték előtt nincs szorulás.
    Amikor kormány egyenesbe, beállitom hogy ne kotyogjon. Ekkor jobbra forditva a kormányt minden fasza,nincs szorulás.
    Balra fordítva már súrol, hangja van, nem fordul olyan könnyedén mint jobbra. Elbillen balra is, ha levegőben megdöntöm a vázat, csak nincs a végén olyan ide-oda játék, ahogy a lendületet elveszítí, jobb oldalt ugymond pattog, mikor a kezemben megakad. Balra csak megáll és annyi, kissé szorul azért ilyen.
    Ha meg balra forditva állitom be a hézagot hogy jó legyen, akkor egyenesbe állitva a kormányt, kotyog mint barom.

    Az nem teljesen világos, hogy ellenörizzem beszerelve a csapágyakat, mert ez kipottyan a beütőcsészéből.

    Ez már olyan rendszerű, ahol a csapágy egyik felén a belső átmérőn van a letörés, ide érkezik alul és felül a központosító gyűrü,. A másik oldalán a csapágynak a kúlső átmérőjén van a letörés. Eleinte en se értettem, de a csésze is kúpos, ezért felhúzáskor a csapágy külső kúpossága meg így illeszkedik a csapágycsészébe. Nem tudum így erthető-e? Ezért nincs szorosan illesztve a csészébe a csapágy, és az cserélhető csészekiütés nélkül (láttam olyan ipari csapágyas külső csészéset, ahol a csésze és csapágy nem igazán jött szét). :R

    ¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

Új hozzászólás Aktív témák