Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #213246 üzenetére

    Én visszaküldeném gariba, vagy ha ez nem játszik, tényleg húznék rajta óvatosan két ujjal egy picit. Nekem alsó közép kategóriás Shimano van, volt ezzel is ilyen problémám, picit félek is, hogy következő légtelenítéskor megint elcseszek egy pár betétet. Nekem nincs nyomatékkulcs, de nem kizárt, hogy jobban meg kellett húzzam az előírt nyomatéknál. Túlhúzni sem jó, mert akkor a csavart cserélheted ki. Ja és amikor ereszt a csavar mellett, gyakran a mosással cseszed el a betéteket, mert rájuk mosod a féktestről az olajat. Szal amíg ereszt, megpróbálhatod úgy mosni a bringát, hogy a fékre direktben ne menjen víz, elég ha külön egy ronggyal utána áttörölgeted a féktestet, a tárcsákat meg egy másikkal, vagy papírtörlővel és alkohollal.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • Toobee

    veterán

    válasz MPowerPH #213246 üzenetére

    Nekem úgy tűnik ez a Magura fék semmit nem eszik meg jelenleg reggelire, maximum a bringád és a te épségedet fogja előbb vagy utóbb. A G2 R nekem idáig nagyon bevált az Izzo-n, te pedig egy RSC változatot kukáztál, mert csak, mindenféle próba nélkül. A Magura hit mindent legyőz :DDD Szóval a te kálváriád úgy, hogy az én koordinátarendszeremben nem egybites user vagy, hisz magad cseréled, légteleníted, stb, megerősít abban, hogy oltári messzire kerüljem a márkát. Ez a lifetime olaj meg ilyen autóiparból átvett marketingfogás, amit az erre fogékonyak desszertként fogyasztanak el. Ilyen szerintem jelenleg nem létezik, maximum a termék tervezett élettartama alatt nem szükséges olajat cserélni. Ez mennyi is? 1-5 év, attól függ, milyen árkategória és mennyi rá a gari.

Új hozzászólás Aktív témák