Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz szkink #206919 üzenetére

    +jjeahh...ez korunk marketingjének esszenciája, időnként átnevezik, átcsomagolják és teleaggatják mindenféle hiper-szuper jelzőkkel ugyanazt a xart...amúgy meg valójában nem sz@r, én meg vagyok elégedve vele, ezért nem is próbáltam még másikat.

    #206920jjeahh...van az 2 x 1000 lumen?! Csak azért kérdem mert enyém a Buster 700 , amely igaz amolyan szigmásan híresen hozza is mindig amit ígér a gyár, nekem a fák között ereszkedni (igaz nem negyvennel, csak harminccal) is elég. Ha tiéd van 2x 1000, vagyis 2000(!) lumen, hááát...az nappalt kellene csináljon az éjszakából. :F A Sigma 2000-rese
    mely értelemszerűen 2000 lument tud, kábé etalon. Mondjuk tény, hogy minél nagyobb fényhez szoktatod a szemed, annál kevésbé érzed elégségesnek a kevesebbet...lefele maxra kapcsolom, aztán mikor mászok és visszaveszem, hirtelen kevésnek tűnik, de csak néhány másodpercig, után már bőven elégnek érzem a 350 lument mászni 10km/h alatt.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák