Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz itouchfan #171585 üzenetére

    Értem én,hogy kurva a piac és ha "mindent" akarsz akkor úgy áraz,hogy lenyúzza rólad az utolsó rend bőrt is,de ma már a tárcsafékes,kúpos fejcsövű,átütő tengelyes kerékpár (vagyis váz) az ami előremutató választás.Elől még mind1, hisz a majdani teló és kerékszett cserével bármikor átütős lehet,de ha a váz nem az akkor hátul sosem lesz átütős. Ugyanakkor a fentebb említett váztulajdonságok közül,talán ez a hátul átütősség az ami leginkább elhagyható,a kúpos fejcső és a tárcsafék nélkülözhetetlen a további esetleges fejlesztések során. Szerintem...

    (#171584) sepyi...abban a felfokozott helyzetben más a gondolkodás,nem hiszem egyedül a versenyző hibája ha a szervezők kvázi libasorba terelik őket a véghajránál...kis túlzással mintha a 12. menetben kapna mind2 ökölvívó 1-1 boxert a kezére kesztyű helyett.Ott és akkor,a verseny hevében lehet meg is ölnék egymást. :U

    (#171586) 6030D...kissé ez is alátámasztja a fentebb írottakat,ha az első ott és akkor mondjuk rosszul dönt átmegy,és esetleg a második is követi,akkor nem sok olyan lesz aki megáll. Emberi tulajdonság(ok).

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák