Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #127903 üzenetére

    Ma én is összekeveredtem a sárral annyira, hogy a váltó elkezdett vacakolni. Aztán gondoltam terepezek egyet, erre annyira jeges volt az emelkedő, hogy 2 métert sem haladtam... megfordultam, nekitámasztottam a bringát egy sorompónak, hogy fújjam keményre a gumit ha már aszfaltoznom kell, de amint a pumpát ráraktam a szelepre leeresztett teljesen. Na mondom oké, sebaj, hamar megy felpumpálni nulláról is, de a rohadt új schwalbe belsőmnek a szelepjére valahogy sehogy sem akar a pumpa rácuppanni, ezért minimum egy félórát szenvedtem, mert mind mellé ment a levegő. Végül sikerült felpumpálni (a vérnyomásomat is), felülök a bringára, erre látom a garmin oldalát a sorompó durván összekarcolta :U . Itt már anyáztam rendesen, de még korántsem volt vége, az első kanyar jeges volt és megcsúsztam, majdnem estem egyet, majd ezután megkergetett egy kutya :W . Végül úgy kiábrándultam, hogy 16km és 128m szint lett a vége, inkább hazamentem, a bringát sem mostam le, majd holnap reggel, mert most haragszok a bringára, az időre, a fennvalóra meg mindenre és depis vagyok. Szal vannak ilyen napok is néha... :D . Most meg úgy érzem mintha meg is fáztam picit, remélem holnap nem ébredek gyulladt torokkal :U

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák