Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    Hihetetlen, hogy itt milyen érdektelenségbe fullad ez "játék" -az idézőjel félig-meddig jogos :) -, pedig elképesztően komplex, izgalmas és számomra olyan élményt nyújtott, nyújt, amit rég' nem tapasztaltam játék kapcsán.

    A demoval a holdraszállás (ingame Mun) momentuma, hosszú játékos karrierem meghatározó pillanatai közt tartom számon (főleg hogy sokadik próbálkozásra jött össze, mivel hipp-hopp magába szívott a játék, de a save opció akkor még nem esett le :D ). Majd a visszatérés és landolás is frenetikus élmény volt.

    De a Mun-on ragadt egyik kerbonautám, egy másik, dupla parancsnoki modullal történő mentőakcióján is pazarul szórakoztam :K . És mindezt a demoval...elvoltam vele 1-2 hétig, majd megvettem a teljes verzót, most karier-módban tolom, elején járok: túl a első Mun-ra szálláson (bár már megint ott ragadt a szerencsétlen pionírem :D ), meg az orbitális pályán ragadt kerbonaut-rescue, szval van még rendesen kontent a cuccban.

    Aki kicsit is fogékony az űrkutatás, sci-fi témákra és van igény a kihívások leküzdésének frenetikus megéléséhez, próbálja ki!

    ui.: azóta sorra nézem az űrkutatás témájú filmeket (bbc space race, apollo 13, right stuff :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák