Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi887

    aktív tag

    Sziasztok! ;)
    Egy kis segítséget/információt szeretnék tőletek kérni az új laptopommal kapcsolatosan.
    Kicsit bevagyok ijedve, mert még csak egy napos a gép, de már sikerült behúzni egy kékhalált.
    A modell egy ASUS TUF F156PC, Windows 11-el.
    Tegnap találtam egy programot rá a Microsoft Store-ban, amivel tudom használni az Apple AirPods-omat is vele játék közben.
    Amikor vettem ki a fülemből, hogy visszategyem a tokjába, akkor visszaváltott a laptop hangszórójára, és azonnal jött az összeomlás, kék képernyő fogadott.

    Azóta megnéztem, hogy a Windows Update automatikusan feltett egy új Bluetooth Drivert, így én azt az Eszközkezelőben visszaállítottam a Gyártó oldalán szereplő előző "régebbi" verzióra, azóta tesztelgettem, semmi fagyás, semmi probléma nincsen. :U

    Egy dolog aggaszt csak egyedül. Újra telepítsem ezt a Windowst a gépen inkább mégegyszer, vagy nem fog a későbbiek során ez így kárt okozni, hogy már egyszer megtörtént? Tudom, lehet felfújom a dolgot, csak hát elég drága volt, és rögtön az első nap nem ért túl kellemesen ez a dolog. :U :U

    Megnéztem BlueScreenViewer-el eredetileg mi történt, alább csatolom mit hozott:

    // Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

Új hozzászólás Aktív témák