Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Outlander #85659 üzenetére

    Nem az, kitanítottak:D Kernel szinten nem támogatott, mi3 miatt valszeg mert azonos kernelük van és ott hw-esen sem menne. Mi4 már tudná hw-esen, de a simánál nem engedélyezték valszeg mi3 miatt, mi4c-nél már igen, más kernelt használ.
    Tréfás árat úgy értettem eu raktárból, ott nyilván drágább de nincs tréfa. De ugyanaz mintha megveszem máshol 50-ért és rámegy tréfa meg kezelési ktsg kb.
    Nem a type c a lényeg - de az se rossz -, hanem pl a koppincs. Mi4-nél meg V5-V7-ig van rom, mi4c-re már csak V7 és bizony nekem a V5 rohadtul bejön, a többi meg sztem nem fog. De elvileg kijelzőben is jobb színtérben, viszont nem JDI. Mi4 single, mi4c már dual slot...Az a vicc a 3/32-es mi4c kinn ilyen 78-79k bármelyik megoldással, itthoni forgalmazoktól 81-85 számlával garival, de ennyit már sajnálok rá, 2/16-os 65 kinnről tréfával.
    Amúgy jön a mi4s, elég durva kis dög lesz, de az ára is:) dual, bővíthető, FPR, koppincs, minden sz@r, üveg hátlap de az már túl drága hogy mailezzek rajta:D és a kijelző itt se JDI meg OGS sincs. Ezt mutatták egyik topikban, jó kis oldal, Mi_ndent felsorol róluk.

    szerk: 75-ért meg ott a note3 pro s650-nel, 3/32, fémház, 4000-es akkju, FPR, 65-ért 3/32-es helio x10-es, 55-ért 2/16-os helio x10-es, a 650-es pro bővíthető, az MTK-s nem, nagyon bepörögtek sáomiéknál'. Csak elvileg nekem most 5" kéne, aztán lehet maradok 5,5-en.
    44-45-ért meg redmi 3 van, fémház, 4000-es akku, igaz csak hd meg nem bivaly SoC..de annyiért vicc 2/16-os. Ott csak az zavar hogy nincs gombvilágítás.

    DeltaPower Ezt :)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • trebrona

    nagyúr

    válasz Outlander #85659 üzenetére

    No meg az is h 4g nem fogod tudni használni csak a belváros közepén...

    Ezzel ott sem, ugyanis ez 3G, nem LTE verzsön. :N

    ------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Új hozzászólás Aktív témák