Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #27070592

    törölt tag

    válasz zsid #685 üzenetére

    Ja, nemrég vezették be a rendszert. Vittem hétfőn 30 lap öbítőt, új lapokon. Persze akkor nem volt fent normális raklap csak a vegyesszemét. Mondtam is a raklapátvevő csajnak hogy nem viszem el a cseréjüket ha ilyen szar. Írjuk számlázandóra. Azt mondja nem lehet. Telefonál jobbra balra, pár perc múlva ott volt az egész éjszakás vezérkar, mindenki a lapjaimat stírölte. Aztán leszóltak a göngyölegbe hogy dobjanak fel 30 új raklapot...

    De ha véletlenül nem csak új lapokon viszem a cuccot, simán lehúzatom a használtakat egyutasra. Legutóbb 33-ból tizet egyutasra írattam, és csak 23 jó lapot hoztam el. Nincs kedvem szarakodni a felrakón, ahol csak a zsír lapokat akarják átvenni. Én meg hurcolásszam a szart a platón magammal. Tele van a tököm a raklapcserével. Kurvára nincs megfizetve hogy én szívok állandóan a cégek lustasága meg hülyesége miatt .Úgy néz ki nemsokára moccanok nemzetközi pályára.

    Megyek pakolni a cavintonhoz egy kis gyáli tesót. Még az a szerencse hogy innen nem viszünk vissza cserét.

Új hozzászólás Aktív témák