Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb95

    csendes tag

    válasz instantwater #16023 üzenetére

    Igazából így hozta az élet.

    Anno, amikor 0 tapasztalattal elkezdtem állást keresni, hát nem volt az olyan könnyű, mint ahogy azt az összes médiában látni mostanság, hogy 600-800-as kezdő fizuk és másnap kezdhetsz. Mindenhol megcsináltam jól a teszteket, többségében 90%-100%-ra, szerintem a beszélgetések is jól mentek, sőt a bérigényem sem volt elszállva, többségében bruttó 300-350-et szerettem volna kapni kezdőként, amit reálisnak tartok. Ennek ellenére mindenhonnan elutasítottak, de közben láttam, hogy a hirdetések többségében befrissültek, ergo senkit nem vettek fel. Tipikus kezdő fizetésért kerestek valakit, akinek volt már pár év tapasztalata. Majd egy magyar kkv-hoz kerültem, de hát az olyan is volt, fél év után el is jöttem.

    Kitaláltam, hogy rámegyek a nagy multikra, de nem csak fejlesztő pozíciókra jelentkezem, hanem bármi, ami érdekesen hangzik és IT-hoz köthető. Így kerültem a mostani helyemre és őszintén még most sem váltanék, mert eszméletlen jó a csapat, a főnökök és tapasztalatból tudom, hogy hát ez van olyan fontos, mint a pénz. Csak hát a jövőre is kell gondolni, ezért is kérdeztem, hogy innen hová lehet továbbfejlődni.

Új hozzászólás Aktív témák