Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justmemory

    senior tag

    válasz WilliamGhost #1500 üzenetére

    Nézd, totál igazad is van, és nem is "beszólásnak" szántam. De. 9 évig használtam egy nokia n900-as készüléket, amire azt hiszem mondhatjuk, hogy nem túl támogatott darab; nincs 1 éve, hogy le kellett tegyem, mert mondjuk a naptár szinkronnal nem tudtam már mit kezdeni... Nem a Google/Android a létkérdés, hanem bizonyos funkciók, sajnos...
    Abban is igazad van, hogy "hivatalosan nem támogatott készülék", viszont ahogyan tapasztaltam, a hivatalosan támogatottal is van gond, rádásul a Sailfish egyik lényege (szerintem), hogy portolható... Nem haltam volna bele az Android App Support hiányába, de mint mondtam, funkciókra van szükségem, nem ragaszkodok semmilyen "szolgáltatóhoz". Amit írtam nem hiba felróvása akart lenni, csupán tényközlés. Mindamellett, hogy tényleg nagyon tetszett a gesztusvezérlés, a témák, az irányíthatóság, a terminál (még n900-ra is feltettem ezt anno); hogy van vim, tudok csekkolni mindent; hogy fel tudtam tenni azt a navi programot, amivel n900-on annyit bűvészkedtem, hogy menjen turistautakkal és a fejlesztőjével is váltottunk anno pár levelet (debug, igények)... Szóval morci inkább talán pont ezek miatt vagyok (érte, és nem ellene), de talán én is túl sokat vártam... A készülékem jelenleg az, ami; kitalálható, hogy nem szokásom sűrűn cserélgetni ezeket, hiszen minek tegyem, ha egyszer működik. Örököltem, kidobni nem fogom. Az első dolgom volt root-olni és kísérletezni; ez már csak ilyen. Folyamatosan nyomon követem a Sailfish-t, mióta csak kiadta a Jolla, és ez így is marad.:)

    --- Imprisoned, inside this mind... --- Joined at the soul with a pair of headphones ---

Új hozzászólás Aktív témák