Új hozzászólás Aktív témák

  • PHenis

    senior tag

    Erősen szubjektív hozzászólás következik, egy BB kedvelőtől aki majdnem 3 évig Z10-et használt:

    Első nap tapasztalatai:
    Z10 után idegesítő, hogy itt pont fordítva működik: alulról jön az alkalamzásválasztó és jobbról teszem háttérbe az alkalmazást.
    A céges wifit nem eszi meg, ahogy nézegettem még nem ismeri csak a WPA/PSK autentikációt a rendszer.
    Céges mailt sikerült beállítani, bár email továbbításnál pl nem tudok válogatni a céges címlistából csak abból ami az én telefonkönyvemben van, ez elégé zavaró.
    A talk működik, bár szokni kell. A People alkalmazásban van a lista, hogy ki Zöld/sárga stb... ha rábökök akkor megmutatja a névjegyet, ott üzenetküldés, megnyitja a messages appot és már írhatok is. :)
    Facebook-ot eddig csak az androidosat sikerült működésre bírni. (utálom)
    Play áruház ikonját ki kellett hekkelni az alaklamzások közé, de működik.
    Waze fut, trafihunter fut. Az értesítési led jópofa az alján, tetszik.
    Eddig 4 számjegy volt a készülékkódom, itt 5-nél kevesebb nem lehet, majd megszokom.
    Nem tudom eldönteni, hogy brutálisan letisztult, vagy csak szimplán fapados a rendszer. A híváslista, az üzenetek, a böngésző is...
    A kameráról mondjuk tudom, hogy gyalázatos. Tök jó, hogy mindenfélét lehet állítani, de minek...
    A Calendar-ban nem jelöli havi nézetben, hogy melyik napon van esemény. Ez nagyon hiányzik nekem.
    Az értesítési felület jópofa és a lehúzható menü is tetszik.

    Ennyi nyomkodástól a Z10-em 2x lemerült volna az biztos. Ez 41%-on van.

    Holnap még írok :))

Új hozzászólás Aktív témák