Keresés

Aktív témák

  • The_Tom

    senior tag

    válasz Hacked_3882 #1 üzenetére

    Hi!

    Én kb egy eve birtoklok egy ilyet leirom a tapasztalatokat:

    Jo: szerintem jo hangja van, a *****us vmi brutal, egy kb 2,5x3,5 meteres szobaban van nekem berakva, de ha mondjuk a Guns N' Roses-You could be mine-t hallgatom a szomszedok aszt hiszik foldrengs van :D Nagyon korrekt a hangminoseg is.

    Ami nem: tegnap azt csinalta, meg mar elotte is 1x-2x, hogy a kozépso, amin a kezelok is vannak ''lefagy''. Tehat nem reagal semmire, se taviranyitora se a sajat gombjaira ilyenkor kihuz-bedug es megy. Bar lehet hogy nem igazan van benne rendesen a kabel mert eleg rossz helyen van. A masik: ugye nem adnak hozza hatso tartokat hanem azt kulon kell venni, namarmost amit lacc a weblapon az nem az amit adnak hozza, mert nekem egy olyan allvanyt adtak mint a mikrofonoke, nagy vastag csobol semmi dizajn raadasul ezust szinben a tobbi meg fekete, es nem is tudnak olyan ''dizajnosat'' szerezni szoval eleg hulyen nez ki de kibirhato. A kozponti egyseg nem vmi szep darab a kijelzo osszesen 3 karakter az elso ''-'' ha nulla ala mesz az allitgatasoknal (mivel pl a *****ust -15 es 15 kozott lehet allitani), az utolso ketto pedig a ket szam.

    Na ennyi ha van meg kerdes rajta.

    Üdv.

    Szerintem.

  • Nimrod

    addikt

    válasz Hacked_3882 #1 üzenetére

    A Jazz elég jó márka, nem szokott vele gond lenni.

Aktív témák