Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonzé

    addikt

    Az Apróhirdetések rovattal kapcsolatban lenne pár megjegyzésem:

    A PH-ban azt szeret(t)em, hogy a tagok megbízhatóak (voltak). Simán vásárolhattam egy sosem látott PH-s emberkétől látatlanban, mert tapasztalatom szerint mindig leírták, ha az eladni kívánt áru büdös, törött, sérült, stb. Megjelent az Apróhirdetés rovat (amit egyébként így másfél év után is ''új'' cimkével jelöl a főoldal :) ), és vele a rengeteg sefter. Múlt nélküli újoncok hirdetnek gyanusan olcsó, vagy éppen reális árú cuccokat. Jóhiszeműen bele is futottam egy ilyen igazi büdöslábú tenyerestalpa, aki úgy megszopatott, hogy kis túlzással a fal adta a másikat. Újonc volt, mobil szám nélkül, freemailes címmel, semmi adattal. Bárki lehet, aki tud magyarul (írni). Miután kiderült, hogy átvágtak, hiába keresgéltem, az emberem (állatom) felszívódott. Megdöbbentem, hogy ilyen ITT is lehetséges.

    Javaslatom: Apróhirdetést csak legalább 50-100 szakmai hozzászólással rendelkező ember adhasson fel, aki mobilszámot, és email címet is megad, hogy a seftereket csalókat kizárjuk. A mobilszám duplázása (két reg/fő) mindkét (vagy az új) reg letiltásával járjon! A PH érdeke is, hogy ne negatív élmények kapcsolódjanak az itt kötött üzletekhez. Nekem viszonylag jó a helyzetem, mert itt Debrecenben korrekt emberekkel futottam össze a helyi adokveszekben, de itt is van/volt vadhajtás, akit a társaság kiközösített, miután kiderült, hogy mi a célja. De országosan már nincs ilyen bizalom. Ha viszont már múltja van valakinek itt, akkor csak nem hülye, hogy ezt inkorrektséggel kockára tegye.
    Mivel a PH apró ingyenes, nem érné veszteség a csapatot. Aki meg emiatt nem jön, azért nem kár, nem idevaló.

    Uff. Beszéltem.

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz djtoomi #4525 üzenetére

    Hali! Szerintem csak a betűméreted lett nagyon apróra véve, vagy kaptál valami vírus-izét, ami így viccelődik.Én előszöris megnézném a böngésző Nézet/szövegméret beállítását, vagy jobbfajta böngészőkben az alt+j-vel próbálkoznék, ami a szövegméret növelését jelenti.
    Remélem ezt az OFFot el tudtad olvasni valahogy... :D

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz Sanya #4528 üzenetére

    Ugyanezt mondtam én is. Meg persze az újoncok problámáját... [link]

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák