Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    Üdv! Nekem is támadt egy ötletegyüttesem, bár nemtudom mennyire lenne bonyolult a megoldása!

    Szóval:
    Az [kép] almenu rész elé be lehetne rakni egy UP gombot... Mondjuk ez csak bizonyos topiktémáknál jelenne meg (mondjuk a keres kínál topikokban) és naponta korlátozva lenne, illetve a téma tulajdonosának megjelenne egy ''Utolsó Up + dátum'' felirat is! Ezt lehetne szabályozni hogy naponta csak 2x lehessen upolni! Esetleg a jobb oldali elmentett fórumtémákhoz is be lehetne tenni egy UP gombocskát a kuka meg az e-mail mellé, és lehetne egy olyat csinálni hogy a felhasználó saját keres-kínál topikjai a jobb oldali listán félkövérre válna hogyha hozzászóltak! így ha én belépek a fórumba és látom hogy a keres-kínál topikjaim egy része sima (tehát nem félkövér) akkor látom hogy a kutya nem szólt hozzá, és csak upolni akarok, akkor a kuka melletti UPra kattintok és nézem azokat a topikokat amik félkövérek és van hozzászólás is...

    remélem nem voltam túl bonyolult, és remélem hasznos ötleteket sikerült adnom, és ha mindet nem is de valamit fel tudtok használni belőle! :))

    szerk: Jah és remélem nem én vagyok a sokadik aki ezt felveti (spanyolviasz effekt) :DDD

    Üdv: Velo

    [Szerkesztve]

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

  • Velocity

    aktív tag

    válasz Sanya #3104 üzenetére

    igen én is éppen erre gondoltam!!! Sok keres-kínál topik követhetetlen a rengeteg up miatt!

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák