Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Petya_

    őstag

    válasz VladimirR #738 üzenetére

    Üdv!

    1.
    ''(tudom, kapjam be)''
    Nem, ne kapd be! :) Ez nem az én stílusom...

    2.
    Attól, hogy egy funkció neked nem tűnik hasznosnak, vagy csak egyszerűen nem tetszik, még nem szükségképpen jelenti azt, hogy másnak sem hasznos, és ezért hülyeség. Pl. számomra az egyéni avatar és a rang lényegtelen, ennyi erővel én is mondhatnám, hogy minek a rang, minek egyéni avatar... de nem mondom. Egyszerűen nem érdekel, nem foglalkozom vele. Tehát ha számodra felesleges ez a funkció (és persze ha megvalósul) akkor egyszerűen ne foglalkozz vele! Esetleg ez a funkció a jobb oldali sávon (blokkméret stb.) ki/be kapcsolható lenne, így téged sem zavarna. :)

    Pl: valaki egy topicban segítséget kér. Én visszakérdezek, hogy pontosítsa az adatokat, csináljon screenshot-ot, állítson be ezt vagy azt..., szóval ha látom, hogy online, akkor esetleg nyitva hagyom azt a tab-ot (firefox rulz) és várom a választ, így hamarabb sikerül megoldani a felmerült problémát. Viszot ha offline, akkor beírok, bezárom, és később ránézek. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem tildy-t is kérdezheted...

    Újabb ötlet: kedvenc topicok listája. Ha jól emlékszem, ez is volt már, én azzal egészíteném ki, hogy jó lenne, ha valamilyen módon ki lehetne emelni azokat, amelekben van új hozzászólás. Ez persze az ''Utolsó hozászólások'' listában is hasznos lenne.

    Petya

    Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

  • Integra

    titán

    válasz VladimirR #738 üzenetére

    aki nem ad meg valóst, az egy fasz, de ettől még sok normális ember van aki a tényleges korát adná meg.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák