Új hozzászólás Aktív témák

  • Gambit

    őstag

    válasz Bash #958 üzenetére

    Igen, én sem arra gondoltam, hogy akkor kell rájuk szólni, amikor már balhéznak, mert akkor már úgyis indulatból beszélnek. Hanem az elején, az első jelre finoman, de határozottan leírni, hogy mi a probléma, és kilátásba helyezni a szankciókat. Olyanok meg úgyis mindeg lesznek, akik visszaszólnak, ezt teljesen elkerülni úgysem lehet.

    Más. Nem igazán értem a kitiltási politikát a ph-n. Tudtommal az örökös kitiltás örökre szól, talán azért gondolom ezt, mert a nevében is benne van. Technikailag persze nehéz kivitelezni, mert dinamikus ip-vel visszajönnek a gyerekek. De ha nyilvánvalóan olyan jön vissza, akit már egyszer vagy többször örökre kitiltottatok, akkor miért kell megvárni, hogy az a nickje is csináljon valamit? Pl. ő: Bővebben: link Most jött vissza, és a 7-es a nevében nem véletlen. De hozhatnám példának rgb-t is, aki ennél is többször játszotta el ugyanezt. Szerintem jó lenne, ha az örökös kitiltás örökre szólna, és a visszatérőket rögtön ki kéne rakni. Ezzel is nagyobb lenne a rend szerintem.

    ''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák