Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Söri0127 #925 üzenetére

    Egyébként szerintem nem adnak neked választást. Bár én már amúgy a refundot akartam, mert én nem bíztam bene, hogy ha előkerül is, milyen állapotban kerül elő és nem akartam mégegyszer a cserén/gariztatáson fight-olni velük. Én escaláltam az investigation-t, mivel bekértek tőlem egy consignment nyomtatványt, amire 72 órán belül nem válaszoltak, erre már tőlük semmi válasz nem érkezett, csak az automatikus e-mail értesítő, hogy elindították a refund-ot...

    Amúgy most az Alza-n a Megakiárusítás alatt 197.990 Ft a 16/256GB-os verzió mindkét színben, én ezt rendeltem az OP-től 185k Ft-ot vontak tőlem le, volt még egy elfekvő 15k-s Alza utalványom, így csütörtök este megrendeltem személyes átvételre és másnap reggel már át us vettem 184k-t fizetve :D (Annyi, hogy az OP-től járt volna hozzá egy sandstone bumper case meg egy bullet type USB-C headphone, de az utóbbira úgysincs szükségem, úgyhogy rendeltem még hozzá egy Nilkin tok-ot 4k-ért, így összesen csak 5k-val került többe, mintha az OP-től rendeltem volna meg direktbe...

Új hozzászólás Aktív témák