Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djdaniel

    senior tag

    válasz fulopmartin #463 üzenetére

    velem is hasonló dolgok történt.

    februárban adtam el utoljára valamit vaterán, jutalékot kifizettem és a vaterás számlámon pluszba volt még 290ft, gondoltam 1x még jó lesz ha töltök fel vmit, hogy fedezze a feltöltés díját.

    Hónapokig nem léptem be a vaterás profilomba, értékelések meg vannak, tartozás sincs.

    Erre szeptemberben jön egy csekk, a vaterás végrehajtótól hogy fizessek 5100 valahány forintot.

    írtam vaterának hogy mire fel fizessek?
    ők x hónappal ezelőtt nem fizettem be 1200ft-ott és ehhez hozzá jön az adminisztrációs díj így 5100 valahány forintot.

    írom nekik már pedig befizettem az összes csekket amit küldtek.

    vissza nézem a vaterás befizetéseket, úgy-e mindig lementettem, és ezek az idióták amit 1x befizettem csekken 1200ft-ott duplán számolták, tehát mint ha 2400ft-ott fizettem volna be.

    úgy-e hogy ne kelljen mindig a postára menni, meg változtattam a fizetés módját átutalásra, de ez jó 2-3 hónappal az után történt miután duplán számolták a befizetést, és azzal érveltek hogy átutalást választottam befizetést módjaként, és ezért nem küldtek róla csekket.

    tehát az ő hibájukból, mert 2x számolták a befizetés összegét x hónappal ezelőtt, és hónapokkal később jutott eszükbe, és persze hogy egyből a végrehajtónak adják át, hogy hozzá vágjanak jó pár ezer forintott

    szerk; befizettem az 5k-át, és letöröltem a fenébe a vaterás profilomat, húzzák le a jó édes anyjukat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák