Új hozzászólás Aktív témák

  • gerii

    addikt

    válasz mirci18 #826 üzenetére

    Köszi a cikket, nem is hallottam róla. Rohadt nagy a fejetlenség arrafelé, pénzhajhászat ész nélkül.
    Így már érthető, hogy miért sz@rnak bele az eladók képébe a 9Ft-os feltöltési díjjal is...simán csak megszedik magukat még utoljára a váltás/leállás előtt. Merthogy ezzel a piactérnek annyi az tény.
    Nekem is el kell gondolkodnom, hogy hova vigyem a cuccaimat.

    Igazából azt nem értem meg, hogy a cipész miért nem marad meg annak ami, miért kell szőnyeget is árulnia, majd erre hivatkozva csesztetni az eredeti közönséget új árakkal. Ha én használt cuccot akarok venni akkor apróhirdetési oldalon nézelődöm. Ha újat, akkor nem. Krvára nem ugyanaz a célközönség, a régit elüldözik (ez mint látható sikeres is) mivel pl a találati listában én baromira nem vagyok rá kíváncsi, hogy az emagon, grandon, homasitán mennyi az új áfás, artisjusos, anyámkínjás ára valaminek.
    Van olyan kategória ahol gyakorlatilag csak boltok cuccait dobja ki, pl 200 találatból 195 bolti cucc. A maradék hasznos találatot pedig a kutya nem fogja kikeresni/megtalálni - ez egy személyes példa. És akkor itt gondolkoznak el az 5 cuccos eladók, hogy mi a fenéért nem veszi meg senki az ugyanolyan új cuccukat mint a boltiak, annak ellenére hogy ők a bolti ár"feléért" adják azokat. Majd rákeres a saját termékére és szembesül azzal, hogy gyakorlatilag nem lehet megtalálni a sok bolti fos között a sajátját. Ezután lép le a Vateráról anyázva. Az eredeti vevőkör bevételei elkezdenek csökkenni, mit is tegyünk, mit is tegyünk - legyen több bolt!!! A körforgás újraindul, és így szűnt meg a Vatera piactér...

    A baj pedig ott van, hogy nincs más normális aprós oldal.
    Eladói szemszögből nekem pl nem hiányzik, hogy sok észkombájn hívogasson, irkáljon, címet adjon, utánvéttel küldjem, mégsemkell, nincsannyim, csereérdekele...
    Vevői szemszögből a biztos csaló, előre nem utalok, stb.

    Szóval szívás lesz mindkét oldalon.

Új hozzászólás Aktív témák