Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    Nem használtam a Vaterát már egy ideje, de mikor nemrég újra meglátogattam feltűnt hogy a keresője _teljesen használhatatlan_ lett. Random aukciók pontos címét beírva nem dob rájuk találatot, lejárt aukciókat meg még annyira sem talál meg. :Y A alkategóriák eBay-re hajazó bejelölgetős szortírozása meg borzalom, eddig is volt hogy a delikvens rossz kategóriába töltött fel árut, de most az alkategóriák szinte teljesen véletlenül adnak találatot. A grando.hu-s töltelék szemétről már inkább nem is nyilatkozok, hogy nem lehet kiszűrni azt a sok túlárazott szemetet, és csak a fixáras cumókkal együtt tudom eltüntetni, a sírvaröhögés kerülget. :((( Eddig sem fukarkodtak egyes webshopok és feltöltötték teljes árukészletüket fixáras termékként, hátha nem találom meg az általam keresett terméket a sok szemetük között, de hogy ezentúl hivatalosan és Vatera által propagálva történik ez, nna ez már mindennek a teteje.
    Régen szerettem a Vaterát, részleteiben még az eBay-nél is jobbnak tartottam, de hogy mostanára odáig süllyedtek, hogy egyszerűen nem találom meg az oldalon az engem érdeklő termékeket.. :U

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák