Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PredatorNo1

    aktív tag

    válasz Stifler93 #10098 üzenetére

    Sziasztok

    További fejlemények tok ügyben: Ugye nem azt kaptam, amit kértem kéket zöld helyett, ez még nem gáz, üsse kő.
    De felszedte a szépen rárakott védőfóliát, és így már nem olyan szép mert le kellett vagdosnom belőle.
    Ill. a csúszásgátló, rücskös rész befelé van a touch hátára nézve, így annak nem látom értelmét, kifele kellene álljon, hogy ne csússzon ki a kezemből.

    Felkerestem az eladót gmail chaten, az eladó neve: szatyamuszaki (ha lehet amíg ez le nem folyik ne vásároljon tőle senki, mert én ajánlottam eddig).

    Szóval felkerestem elmondtam mi van, rögtön azzal kezdte, ezeket nem ő postázza, úgyhogy elnézést, és hogy 40% kedvezményt tud adni ezentúl.

    - Mondom akkor mond mennyiért tudnál hozni, 3 rétegű (amiből 2 lejön felhelyezésnél ez evidens) fóliát:
    - 2db 900Ft postával, 6db 1200Ft postával, és ebben benne van a 40%kedvezmény!-mondta Ő(sokaltam persze)
    - És fent van vaterán? - Kérdeztem
    - Adott egy linket, amin 10 darab volt 500Ft-ért plusz posta az 1000 Ft kb.
    - Kérdőre vontam, hogy hogy lehet, hogy az előbb 1200-ért írta a 6db-ot
    - "bocsánat rosszat linkeltem, ez nem 3 rétegű" (itt már sejtettem, hogy gőze nincs róla, mit is árul, elkezdtem csőbe húzni) :))
    - Igen akkor a másik az, hogy 3 rétegű?
    - Hát úgy, hogy mind a 3 réteg rajta marad a touchon, és az úgy tartósabb is!!
    - Raktál te már fel ilyen fóliát? - Repült a kérdés.
    - Nem
    - Akkor előbb nézz már utána mit árulsz, mert hülyeséget beszélsz....
    - OFFLINE

    Eddig ennyi a történet :D Kicsit vicces, kicsit beszoptam, de ha megint látom, akkor ingyen kijelzőfóliát fogok kérni vagy repül a hatalmas NEGATÍV , ha már a tokja tönkretette az enyémet.

Új hozzászólás Aktív témák