Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Totheground

    addikt

    válasz gyuromoj #77044 üzenetére

    A beszéd olyan közepesen, az írás kicsit kevésbbé. Egyébként szerintem nem olyan nehéz tanulni, de időigényes. Viszont nagyon érdekes (és szerintem szép) nyelv, ami segíthet benne. :)

    Más: viszem ki a szelektívet a konténerekhez, erre látom, hogy jómunkásemberek fekete zsákokat rakodnak ki egy kisbuszból. Egy idősebb kutyasétáltató csóka már épp beszélt velük, hogy ez nem sittlerakó, és vigyék el innnen a francba. Ennek ellenére még egy zsákot kiraktak, majd elkezdtek beszállni az autóba. Ezek után lőttem egy képet a rendszámról, illetve a zsákokról, és mondtam nekik, hogy ha nem tüntetik el, a képek egy perc múlva a helyi örsön lesznek, ahonnan kb 3 perc alatt kiérnek. Erre elkezdték visszatenni az autóba, de még ők tettek gunyoros megjegyzéseket.
    Megáll az ember esze, komolyan. Egyébként agyalok rajta, hogy akkor is elküldöm a rendszámot, mert nagyobb összeget tennék rá, hogy pár utcával arrébb egy másik szigetnél ugyanígy kiteszik. Vagy a mezőn valahol. :W

    És megint más: végre egyszer szerencsém volt a leárazásokkal, a Dechatlonban 60% kedvezmény volt egy állat túrabakancson, és az utolsó pont az én méretemben volt. :C

    [ Szerkesztve ]

    Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Új hozzászólás Aktív témák