Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Blaise #65177 üzenetére

    Sajnos napi szinten követem az ezzel kapcsolatos dolgokat. Az üvegtesti homály szemészetileg egy normális jelenség, élj vele együtt, ez a válasz. Mindenkinek ezt mondjak. Az a baj, hogy megpróbáltam, es nem jött be. :) Pedig szo nincs arrol, hogy "ezt keresném, ezt figyelném" sajnos ő talál meg engem. Van, hogy próbálom lassan mozgatni a szemem, ezáltal elkerülni, hogy beusszon a látóterembe, egy 24/7-es tortúra, viccen kívül. Este viszont tök jó csavarogni. :DDD

    Kizárt, hogy bármi hasznosat tudnának mondani, de ha hazajöttem, elmegyek azert hozzájuk, köszi.

    Kb két fórumot látogatok napi szinten, ezt, és a legnagyobb nemzetközi üvegtesti homály fórumot. Ami meglepő, hogy nagyon kevesen szenvednek ettől a problémától világ szinten. Rengeteg embernek van, de minimális azoknak a száma, akit ez súlyos, életmódot meghatározó problémaként érint.

    Majd vele fogom megcsinaltatni, ha mar tenyleg nem bírom tovább, es ha nem fosom össze magam a mutet elott. :DDD Aztan vagy megvakulok, vagy nem. :DDD mindenesetre 100 szemeszbol 99 nem ajánlja. :) Mas kérdés, hogy ő meg azt nem latja, amit en. Es ez itt a fő gond. Kibicnek meg ugye...

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák