Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz sanyi0627 #52166 üzenetére

    Én is így voltam vele, hogy minek a 4S után az i5, ugyan azt tudja tök felesleges...stb. Nagyon nem preferáltam. De most hogy személyesen használom pár napja a következők miatt már nem bántam meg:

    - Sokkal jobban a kezedbe passzol, érezhetően könnyebb, sokkal jobb vele netezni
    - A kijelzője jóval szebb
    - Játékok grafikájában ugye eddig azt hittem ugyan olyan, csak az élsimítások jobbak i5-ön. Ami így is van, de mivel szebb a kijelző, nagyobb, és ugye ott a jobb elsimítás ezért sokkal szebb összhatást kelt.
    - Kamera képe látványosan szebb, viszont ez lehet az IOS7 szoftverezése miatt is, 4S-en nem tudom milyen lenne, viszont én már régebben említettem is nekem a sima i4-nek is szebb volt a kamera képe valamiért.

    Viszont ha valakit nem érdekel a kijelző, nem érdekel hogy jobban lehet rajta netezni (kényelmesebben), és nem is játszik rajta, akkor annak még egy sima i4 is elegendő lehet. Én összességében 26 ezret fizettem így rá egy zsír új i5-re (1 év garanciával) ami nekem ennyit megért, és nem bántam meg. Viszont ha ~60 ezer plusszal jött volna ki a váltás már lehet én is elgondolkozok...

Új hozzászólás Aktív témák