Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hemaka

    nagyúr

    válasz Zsolaf #50359 üzenetére

    i4-en brutal bugos volt meg a ios7b6, most GM van fent, varom az iTunes-t, hogy vegre vissza tudjam tenni a menteseimet.

    A legidegesitobb bug(fixed) az volt, hogy fektetett allapotban olvastam egy receptet es kozben kutyultam a dolgokat. Persze egy ido utan kikapcsolt a kijelzo, feloldottam es visszaforditotta portre modba. Azt hittem megorulok. :D

    Meg az also 4 gombnal a szoveg az ikon alatt neha elcsuszott. Jelenleg meg nem fordult ez sem elo.

    Illetve eleg nehezkesen vette a betuket a safariban, ez ugy tunik szinten fixed.

    Azt viszont tovabbra sem ertem mire jo a square a camera-ban, mivel semmi nem tortenik, ua. mint a sima photo...
    Ha mar photo: Joval gyorsabban exponal es menti a kepeket, mint 6.x alatt.

    Az a fentrol lehuzhato ertesitesi feluletbol nekem nagyon hianyzik az idojaras. Legalabb Varos X fok szinten lenne megjelenitve. Aztan ha tobbre vagyok kivancsi(szelerosseg, paratartalom, eso eselye, stb. ), akkor szepen rabokok es betolti a weather appot.

    Az ikonok meg mindig pocsekak. Ha egyszer eroltetik ezt a minimal flat design-t, akkor kerem dontsuk mar el, hogy flat gomb(calculator, photos, calendar stb.) legyen vagy ilyen kicsit 3D-s gomb. Mert ez igy vegyitve a ketto, hat nem is tudom...

    A sebesseggel nincs gond, nyilvan nem hasit es smooth mindenhol, de ez azert megis csak egy i4. Viszont a home gomb vegre normalisan mukodik, 6.x alatt neha szoftveresen nem erzekelte, mintha lefagyott volna. Itt mar meg nem talalkoztam ezzel a problemaval.

    Az uj hatterkepek nem rosszak, de nem mozognak i4 alatt. Az uj csengohangok nem igazan tetszenek, viszont a jelzohangok jok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák