Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jlaci74

    tag

    válasz haxiboy #273542 üzenetére

    #273500twofatcat

    Ezt a fajta véleményt sosem értettem. Én androidról jövök, de nem azért mert bármiféle gondom lett volna vele , egyszerűen vonzott az újdonság varázsa... Mindig is prémium készülékeket használtam ( Samsung S sorozat ) , legutóbb rövid ideig egy S22+ -t, előtte 3 évig S9+ -t és soha semmilyen fagyás, lassulás, bug nem hátráltatott, ill. nem ösztönzött váltásra. Váltás/vásárlás előtt sokat olvasgattam itt az IOS-ről és volt bennem kérdőjel rendesen ...
    Aztán elvitték a 22+-t, még megvártam a 14 széria bemutatóját, de a Pro ára már elhagyta a valóság talaját számomra, így lecsaptam a még éppen régi áras 13Pro -ra.
    Akku idő látványosan veri a 22+-t, kompaktabb a mérete , prémium érzet ok... ,
    de pár hét használat után egetrengető világmegváltást nem érzek, pedig vettem egy Wach SE-t is és most egy Macbook-ról pötyögök az ökoszisztéma miatt, de maradjunk annyiban, hogy itt sincs kolbászból a kerítés ...
    Nyilván még ismerkedni, hangolódni kell a témára és remélem később én is maximális megelégedettséggel nyilatkozhatok majd az Apple ökoszisztémáról.
    Picit hosszú lett, de amiért belekezdtem az írásba: én sosem jelenteném ki hogy nem veszek / vennék androidos / iphone telefont, az ilyen véleménynyilvánítás számomra elfogult, szemellenzős látásmód.

Új hozzászólás Aktív témák