Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Ben-

    veterán

    válasz jacis #178322 üzenetére

    Érdemes lenne kipróbálni ezt az egészet egy iPhone 5 -tel iOS 6 alatt, kíváncsi lennék az eredményre. De szerintem ez pont ugyanaz, mint amikor tavaly felhördültek az emberek a 32GB -os iPhone -ok benchmark pontjain. Mondván: „a kisebb tárhellyel szerelt telefonok lassabbak!!!!” Aztán persze kiderült, hogy ez már a legelső iPhone esetében is így működött, sőt, minden telefonra ugyanúgy igaz, csak eddig senki nem vette észre, vagy nem foglalkozott vele. Nézd, 28% -on 153.955 pontot kaptam AnTuTu -ban, de a pontokon kívül ez semmiben se mutatkozott meg. Az alkalmazások ugyanolyan gyorsan, folyékonyan működtek, a játékok nem szaggatnak... Kell ennél több? :) Szerintem kár erre ráparázni....

    (#178325) B-L-A-C-K: Nem tartom kizártnak, hogy ez az egész inkább a melegedéssel van összefüggésben. Nyilván használtam a telefont, így eléggé meleg volt. Majd holnap csinálok egy olyan tesztet is, amikor hagyom lehűlni és kb. 25% -on futtatok egy antutut.

    De szerintem még mindig egy a lényeg: az égvilágon semmiben se mutatkozik meg, hogy 153.000 vagy 242.000 pontot kapott -e antutun...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák