Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Romvr

    őstag

    válasz gzbotii #17436 üzenetére

    Air 2-n próbálgatom már egy hete. Most Beta 4 van fent. Nagyjából jól fut, csak rengeteg bug van még benne. Többség nem "deal breaking" csak szimplán észrevehető de mivel úgy raktam fel hogy "lássuk mit tud" így számítottam gondokra. Ahhoz képest viszont jól fut hogy hónapokra van még a végleges verzió.
    - Zárolt képernyőnél ha elforgatod akkor a háttér és az óra forog vele, minden szöveg és "hot corner" marad a power gomb megnyomásakori helyen. Ez Beta 3-ban még jól működött.
    - Több billentyűzet esetén a Z-Y helye néha felcserélődik grafikailag, azaz ha magyarra állítva ottragadt az Y attól még Z lesz ha megnyomom... stb.
    - Néhány alkalmazásnál a balra suhintásos delete-nél a szöveg fejjel lefele van... főleg Pushbullet-nél szembetűnő de más 3rd party alkalmazásnál is találkoztam már vele. Inkább vicces mint zavaró :)
    - Olvasási Lista törlése bezárja a Safari-t. Azaz ha beraktál mondjuk 8 cikket a Prohardverről akkor 8 alkalommal dob ki mikor törölgeted őket suhintással.
    - "Files"-nál hiányzik az iPad, csak iCloud van mint lehetőség. (OneDrive-ot/GoogleDrive-ot is be lehet tenni de csak Read Only lesz, még másolni sem lehet belőle)
    - Néhány alkalmazás traumaként éli meg az új Split View-ot és bezárul, magával rántva az éppen megnyitva lévő alkalmazást is. Viber pedig szimplán nem méretezi át magát az esetek 70%-ban. Ez kicsit idegesítő. Meg a Multitask új korlátozása is baj, de már kezdem megszokni. Cserébe a Dock-ra rakás alkalmazás betehető.
    - Dock sok alkalmazással gyakran nem jól érzékeli az érintést. Legtöbbször az eggyel jobbra lévő alkalmazást nyitja meg ha rájön az öt perc. Pedig az ujjam a kívánt alkalmazás ikonján pihen.
    - Dock-ról bezárni appot néha nem engedi. Hiába püfölöm a minus jelet pont nem érdekli. Főleg akkor ha három alkalmazás van a "recent" részen akkor a középső (második) appot nem lehet kilőni.
    - Drag and Drop még Apple alkalmazások között se mindig működik. 10/7-es aránnyal jó csak.
    - Lassulások és szaggatások előfordulnak gyakorta, főlek appból kilépés/belépés közben. Na meg a Widgetekre váltásoknál szokott látványosat akadni.
    - Meg persze a képernyőidő inkább 6-7 óra mint 8-10. De StandBy-ban jóformán óránként 1%-ot csökken csak az LTE modell.

    Így hirtelen ennyi ami eszembe jutott. Biztos van még csak azok nem feltűnő problémák, vagy már megszoktam őket :U

    "(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz gzbotii #17436 üzenetére

    Air2-n fent van a public beta, jól működik teljesen, egyedül a UI bugos még eléggé. Főleg a Dock szokott nálam szórakozni elég gyakran. Illetve előző verzióval volt pár respringem, mostanival eddig nem volt szerencsére.

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák