Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rongaucho

    tag

    válasz Martin Eden #26911 üzenetére

    @Martin Eden
    @Ace Ventura

    Biztos csak a halál, de azért én nyár közepétől októberig végigkövettem az egész Spíler2-s szappanoperát, míg végül lemondtam a Digis műholdas előfizetésem, mert engem elsősorban a spanyol bajnokság érdekel, az meg ugye elkerült a Spíler 2-höz. Szóval a hírekben még csak fel sem merült a nyáron/ősszel a halvány lehetősége is annak, hogy a Spíler2 bekerülne a Digi kínálatába, de eléggé logikusnak tűnik is annak fényében, hogy az eredeti Spíler Tv-t (mostani Spíler1) a 2016-os indulása óta esze ágában sem volt magyar Diginek felvennie a kínálatába.

    Persze ez nem szeretem/nem szeretem játék, hanem a pénzről szól, a Digi/Invitel nem fogja 500-1.000 Ft-tal megemelni az előfizetési díjakat, hogy legyen Spíler1/Spíler2. Az előfizetési díjakról még a Telekommal sem tudott normálisan megállapodni a TV2, az, hogy SD-ben van adás december 31-ig, az egy nulla megállapodás.

    De én leszek az első, aki felhívom a 1443-at, hogy megrendeljem az Invitel IPTV szolgáltatását, ha felveszi a Spíler2-t a kínálatába. De nem fenyeget ez a veszély...

Új hozzászólás Aktív témák