Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz bopeti98 #18154 üzenetére

    Igen kemény, most a 30 napot megvárom, mert ingyenes 1 hónapig. Ennek az Invitelnél így nem sok értelme van, nyilván aki megrendeli tőlük az sem hűséggel fogja, ha ugyanannyi - már pedig az ügyintéző megerősítette a honlap információit - és az efinek van egy csepp sütnivalója :D

    Uhh, kösz a mobilnetemre nem is gondoltam, hogy megrendelhetem, igen van Net & Roll S. A másik lakásban lévő Telekom Internet és IPTV előfizetésünk ugrott be amikor alternatíván gondolkoztam, de arra gondoltam, azzal itt nem sokat érek. Bár lehet simán megrendelhetem arra is, mert csak párosítani kell.

    Egyébként beszéltem Facebook Messengeren szomszédommal, hogy ne lepődjön meg, ha kapja a sárga csekken ebben a hónapban a 2990 Ft-os számlát... Ő még nem kapta meg, mert velem ellentétben hagyományos csekken fizeti be. Kiakadt az Invitelre, azt mondta maximum nem fizeti be... én befizetem a sajátomat mert következő hónapban úgyis jóváíratom, viszont a szomszédom keményebb ezen a téren, én nem reszkírozom, hogy vezetékes szolgáltatás nélkül maradjak, maximum ha nem megy velük a jóváírás, akkor jelzem az illetékes hatóságok felé :D Ellenben ő hajlik arra, hogy nem fizeti be a mostanit.

Új hozzászólás Aktív témák