Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz #41133696 #15505 üzenetére

    Koszonom! :C

    Nincs amugy semmi gond, gondoltam ujrainditom az asztalit, reggel ota ment es akkor meg a regire akart csatlakozni, amit mar reggel lelottek es azota ilyen stabilan:

    ;]

    Sajnos nincs nagyobb, rakerdezzek szerinted? :DDD Hasznalom egyelore igy, ha stabil, lehet egy ev mulva, beprobalkozom vele. :D

    ----------------

    Reggel amugy osszevesztem veluk megint. Ugy nalunk most indult ez a mosogepcsere program es reggel 8-tol lehet beadni a palyazatokat, amivel nem lehet tokolni, mert 1-2 ora alatt le is szoktak zarni az egeszet, ha eleri a maximumot a bedhato palyazatok szama. Erre reggel se net se semmi. Felhivom a hibabejelentot, mondta, hogy azert lottek le a netet, mert ma kotik az ujat. Mondtam neki, hogy ezzel semmi baj, csak szoltak volna tegnap, mikor beszeltem az inviteles urgevel, hogy nem lesz net. Direkt mondtam neki, hogy 9 elott ne jojjenek, mert 8-tol ki kell toltenem a palyazatot es fel kell toltenem csatolmanyokat, de a faszi se mondta egy szoval sem, hogy kikotik reggel a netet. Mikor jottek most az uj modemmel, mondtam is a faszinak, azt mondja ilyenkor reggel kikoti az osszeset, akiknek aznap kotik be az ujat, mert at kell kotni a kozpontban a vdsl-re. Na mindegy, haragudtam rajuk, de most ezzel a nettel ki vagyok engesztelve. :C :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák