Új hozzászólás Aktív témák

  • Rommel6600

    őstag

    válasz HXY #27 üzenetére

    ...'''mi magyarok'' nem tudjuk ésszel használni...''

    Nem értelek. És elmondom miért: például 5× annyi broadband előfizető van mo-n mint szlovákiában, és ha azt nézzük hogy az 1%-a a népnek rákattan: Az magyarországon 4000fő, míg szlovákiában csak 800. Akkor a szlovákok a rendesek mert csak 800an fonálnak, mi magyarok meg a szemetek mert több ezren?! (ugye milyen jól hangzik az hogy több ezren?) na ugye nem így van ez ahogy leirtad :(

    Mellesleg nyilván egy német, francia vagy angol, stb nem fog ilyeneket használni, vagy ha igen, akkor is jóval kevesebb arányban. És miért? mert megteheti hogy neki ne ingyen legyen. És akkor megint mi nem tudjuk ésszel használni, mert spórolni akarunk? Hidd el ha olyan életszínvonal lenne itt is mint arra felé nem érdekelne egyik voip progi sem (meg a többi hasonló olcsóbb dolog, pl.: skpe), beszélnék ahogy kényelmes lenne (mobil, vagy csak felkapnám a vonalast a konyhában ha épp ott lennék, nem el ezért a géphez). És szvsz sokan így vannak ezzel.

    Érdemes megfontolni, és több szemszögből is átnézni az ilyen kérdéseket szerintem. Nem azt mondom hogy most én megirtam a frankót és ámen, hanem nem csak egyoldalúan kellene foglalkozni ezzel és pláne nem általánostva!

    Remélem nincs harag :B Minden menjen tovább, várom a hozzászólásaid, már így is sokat hoztál ide!

    Üdv,
    Rommel

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák