Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz westlake #130 üzenetére

    Miért gondolod valamiről hogy nem lehetséges ha valaki nem csinálta meg elöttem? Én máshogy állok hozzá.
    Google kereső hasznos az tény de ha nem találok valamit akkor magam oldom meg.

    Dual 771-et is tudtam tuningolni tyan lapban e5450-eseket 8gb-os ddr2 modulokkal. Hála pár dokumentációnak.

    intel 855 chipsetben is ment 533-as fsb-s proci notiban a 400-asok helyett csak átforrasztottam a pll két lábát. Hála pár dokumentációnak. (Spd átírással a ramot is visszaosztja)

    Voodoo3 Agp is ment nekem egyedi agp to pci to pcie adapterel win7-el 18 magos procival 128gb rammal úgy hogy glideben ment az unreal1. Hála a ruszkiknak és kínaiaknak hogy megoldották. (Btw eddig minden agp kártát tudtam hajtani pcie slotban átalakítókkal, ez sem gyakori dolog)

    Tovább megyek win10 alatt fogok glideozni 20 magos skylake-el voodoo1-essel mert lehetséges voodoo2vel is akkor 1-essel is.

    Supermicrohoz is írták mindenhol hogy csak a 2.x-el megy az ES és én 3.4-essel használom 2666-ra húzva a ramokat, van egy rakás bios editor amivel meg lehet csinálni (bios írom, eeprom égetőm van így elcseszhetem végtelenszer. (Ddr4 spd ecc regnél írásvédett az spd hardver moddal megoldható tuningot nem támogató lapban is) btw sérült ddr4 ramokra is visszaforrasztottam alkatrészeket és szépen mennek.

    Kínaiak is megcsinálták hogy akár milyen random asztali chipsettel megy haswell ep proci (akár sandy chipsetével is). B85-el 18 magos ddr3-al is mert miért is ne. Náluk sincs lehetetlen.

    Van egy légpuskám ami egy 1935-ös mauser tusba van belefaragva, táras felsőkaros haenel310-es egyedi szerelékkel 1943-as svt40 távcsövével. Mert miért is ne :DDD . Van hozzá manlicher bajonettem is na azt még nem tudom hogyan rögzítsem. Az a kár hogy család mellett nincs időm ilyesmire pedig kellene mert sportlövészet/vadászat családi hagyomány és bár lőtérre járok de nem vagyok sportlövő még.

    Én úgy állok hozzá hogy megcsinálom mert lehetséges, aztán ha sikerül örülök ha meg nem akkor a tudásom volt kevés hozzá mert bizony nincs lehetetlen.

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák