Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz lipi67 #9073 üzenetére

    EP35-DS4 volt a kiszemelt, neked kicsit másabb van, majd meglátjuk, lehet az es2l-en behalt egy pci slot, akkor meg gariztatás, és minden bizonnyal csere. Abit biztos nem éesz a amegszűnése miatt, na meg az ár, a GB lap tréfával 20k alatt van most. Esata-t így értem: akár menet közben rádugod a tápot a vinyóra, aztán az adatot, eszközkezelőben új eszköz és már ott is van a sajátgépben, levételkor fordítva kell eljárni, p-ata vinyónál is műxik:) Vettem 1m-es sata kábelt, az ki van vezetve, meg hozzá egy táp hosszabbítókkal, ennyi nálam az esata :))

    szerk: #9074 bolcsodal: Ebben sztem tévedsz:) Nagy átlagban 5200-ből megy 3.5G-t kb 85% lazán, dupla az L2-jük, most ennyi erővel 4-es széria minek volt?:D mert kb ugyanaz 45nm-en, keveset eszik, FSB számít valamit ok, de inkább 7-es, 8-as prociknál, meg úgy már 11k-s lap előnye nem lenne meg..így meg, ha nem félteném a procikat és feszeztem volna keményen, lehet WR listára is bekerülök lowend lappal:D Amúgy sok van, ami 400+ FSB-t is tud, de mivel nagy %-ban p31/g31 tulajoknak van ötkettes procija, nem sokról derül ki mit tud FSB terén.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák