Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz lipi67 #46756 üzenetére

    1: látod, hogy erre van igény. Bár ha ez nem alattam, engem szarozva, engem nem kifizetve történik nem is érdekel a dolog. De így, hogy le lettem nullázva kicsit karmolja az egómat.
    Az meg, hogy egy drogos, munkanélküli után miért kelett egy alkoholista, drogos, munkanélküli azt meg nem értem. Mondjuk ez az én gondom, hogy nem érzem a fílinget. Ez van. Nálam a család, munka van az első két helyen. Másnál ez a mértéktelen vedelés és a cucc. Nem vagyunk egyformák no.

    2: ott és akkor nem. No de ez még változhat. Akkor se a cirkuszért mentem. Csak adtam egy esélyt, hogy utoljára korrekt legyen velem és átbeszéljük mi jár. Mikor költözzek. Meg mondom, hátha egy bocs belefér 13 év után. Naiv voltam.
    Amúgy meg Gyuri vagyok és nem hülye, hogy én kezdeményezzek egy kitudja hova fajuló verekedést.
    Nem vagyok karate tigris. De ha akarom a holdig rugom fel ezt a 70 kilós alkesz/cuccos parasztot.
    Az esélyt megadtam neki. Nem ütött meg.

    Miért ne írnám le? Ezek történtek, ezeket érzem. Persze én sem vagyok tökéletes és hiba nélkül való.
    Takargatni valóm meg nincs. Nyilván nem írtam le az életem a bölcsőtől. De akit ez is érdekel az megkeres személyesen vagy privátban és leírom neki azt is.

    Azt hiszed nem tudom mi megy a közmunkának nevezett rabszolgaságban?

    Anélkül, hogy körbe szopogatnálak. Amit te végig csináltál a tiszteletre méltó. Annó is leírtam. A felénél betáraztam volna és pusztuljon mindenki.

    Beteg ez az ország. Kb minden szinten.
    Erről írtam pár oldallal előrébb.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák