Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz kételkedem #2983 üzenetére

    Kedves vagyol,bár sztem az én hülyeségem az ami napról-napra előjön.múlt hét pénteken pl.végigsétáltam a várost egy 10literes fazékkal.Beültünk egy kocsmába,s doboltam rajta egy nilusi krokodil minden kecsességével,s úgy énekeltem (morogram)hozzá,mint egy tehetségesebb varjú.Erre odajött egy pali,hozott nekem egy dalszöveget,h megzenésíthetem ahogy akarom :Y .Csak aztán jött pár kisebbségi és ő lelépett,azt mondta,h nem szereti a balhét.Én se nem,ezért odamentem hozzájuk,gyöngéden a hangadó vállára tettem a kezem s megtudakoltam,hogy hol vagyon az a hely,ahova a király is gyalog jár.Persze közben megkértem,h mutassa az óráját is mert időzavarban vagyok,hogy lássam,mit varrtak rá a sitten.Tovább nem tudtam beleásni magamat a történetbe mert sürgetett az idő és a feleségem,de hidd el barátom,meghitt pillanatok voltak:)

    tildy: Ő tolerálja minden hülyeségemet valóban,1000x jobb mint 4 éve.Felnőtt,én meg legyerekesedtem.Sőt!Szereti a töltöttkáposztát savanyúan,föstölt hússal.(ezért kellett a fazék,akkor kértük kölcsön egy magát eléggé szarul tartó(azt mondta a feleségem ,h 50 sincs,én azt hittem,hogy 100)asszonyságtól,mert itthon csak kisebb edények vannak,s káposztát meg úgy jó csinálni ha sokat csinál az ember fia. :K
    Miért zavar(na)?Bódog vagyol,én is,nem?

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák