Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz #11493888 #7048 üzenetére

    Nem eppen. A 3900X nem egy gaming CPU, koca munkara valo inkabb. Annal tenyleg mindegyik Intel jobb, sot, meg egy 5600X is.

    Don't Tread On Me

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz #11493888 #7048 üzenetére

    hát nem tudom én is sokat agyaltam anno ezen hogy megéri e, de végülis a teljesítmény úgy érzem rendben van, persze értem hogy erősebb az AMD Ryzen 59xx, és videókban is láttam a különbséget ami az FPS-eket jelenti, de végülis még is csak így döntöttem.
    ami nagy előrelépés pl nálam, nehéz értelmesen leírni de a konfigom az adatlapomon látható és pl egy játék asztalra lerakása és közben futtatni akár egy videó, vagy böngészés, nálam már megfogta a Ryzent, akadozott, olyan érdekes mikrolagokat okozott...
    nagyon nehéz körbe írni mit tapasztaltam, de nagyon furcsa volt egy nagyon jó procihoz képest, persze azóta kiderült hogy lehet valami energiagazdálkodás volt az oka, bár nem rémlik hogy azt állítottam volna.
    viszont érdekes de minden extra beállítástól függetlenül a mostani i9 11900K-val ez a jelenség nincsen, pl egy komolyabb játékot asztalra ledobva ugyanolyan pörgős a netezés és minden felhasználói élmény mintha nem is futna a játék a háttérben :K
    nekem ez nagyon fontos, és ezt az "élményt" mindig az Inteltől kaptam meg a múltban, az AMD nekem mindig is kicsit a "rögösebb" út volt, ha mondhatom itt ezt anélkül hogy lemészárolnak a fanatikusok ;]

    ami valóban igaz, ahogy írod, ideje volt az Intel szárnyait kicsit le kellett törni, mert nagyon elvoltak szállva az áraikkal kapcsolatban
    most egy komolyan Asus lapot és az i9 procit megtudtam venni az AMD 9 5900 árában :D
    régen ez fordítva volt :B

    még egyszer végigolvasva amit írsz, én is szurkolok az Intelnek, bár nekem inkább a felhasználó élmény a fontos és nem a "gyártó színe" :C

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák