Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Kaci84 #994 üzenetére

    Tovabbra sem erted.... Arrol volt szo, hogy valakinek Z390 -e van egy 9700K -val, de kell neki a HT is. Akkor nem adja el bagoert a Z390 -es lapjat, hanem csak isman kicsereli benne a CPU -t, mert olcsobban kijon egy CPU cserevel, mint ha ujra megvenne az uj chisetes lapot, es bevallalna a Z390 -es lapjaval a nagy buktat. Ami ugyan ugy Z490 -el is meglesz, soha nem jon vissza a tobbletkoltseg, mert a Z490 is egy zsakutca, ahogy a Z390. Az eletben nem fogod tudni eladni a 180k -s Hero -t hasznaltan meg 100k -ert sem, ahogy beer a Zen3. Csak erzekelteteskent, en az Apex -et, ujonnan vettem anno 103 -ert. Melyiken lesz nagyobb bukta? 80k kulonbozetrol beszelunk.

    Garancia 3 ev egy BOX CPU -ra, az atlagnak meg boven van 2 ev vissza ebbol. Addigra mar kulcstartok lesznek ezek a procik, es a garanciara is mindenki tojni fog. A delid pedig ingyen van, ha magad csinalod. En megvettem a kittet, azota 4db procit delideltem az enyemen kivul, szoval mar regen visszajott a kit ara, postastol, vamostul.

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák