Keresés

Aktív témák

  • euforia

    tag

    válasz Thrawn #9 üzenetére

    Hm az oblit közbe kilőttem másik gépen sem indul vszinű hibás a setupja! Viszont a dirt pl ha berakom a "dvd meghajtóba" Autorun-ja bejön ráklikk az installra és semmi, Fekete dosablak C/setup.exe felvillanik 1 pillanatra eltünik és ennyi.Ha setuppal inditom akkor is ugyan ez! És pl a setupos ikonok is ilyen kék fehér ablakok nem pl az installer féle ikon Airborne már érdekesebb mert semmit sem csinál sőt a meghajtónál a játék képe sem jön be csak az a windows ismeretlen file os kép! megnyitom setupot és ugyanaz mint az előbbinél! Mindezek mellett pedig több játék is tökéletesen feltelepül! Szóval abszolút nemértem:( És mint említettem a dirt már volt is fent! Azóta nagyon sok fórumot végigjártam csomo mindent probálgattam frissitéseket meg pár ezzel kapcsolatos programot amiről igazából nemistudom mi de semmi nem megy kezdem feladni! Microsoft oldalán is nézegettem az installer hibáknál megis csináltam amit ír de semmi! Mondjuk ott konkrét hibaüzenetekre irja de nálam még azsincs! Ezvan vszinű kimaradnak ezek a játékok az életemből!

Aktív témák