Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljani

    aktív tag

    válasz podtibi #130 üzenetére

    Akkor tehát szerinted a cikknek és még inkább mondhatni a tesztnek nem az volna a célja hogy bemutassa mire is képes valójában maga a videókártya?
    --- Nem állítottam ilyet, sőt egészen pontosan ezt állítottam: ez a teszt NEM azt mutatja meg, hogy mire képes egy RTX 4080 egy I9-13900K mellett, hanem azt, hogy mire képes egy 5800X mellett

    Tehát ha én pl. hagyom hogy második legyek futásban, akkor bebizonyítottam hogy mire is vagyok képes?
    -- Nem analóg a példa. Az általuk elérhető legjobb hardverrel teszteltek (tehát nem "hagyták magukat", nem tettek bele direkt pl. egy celeront).
    Az f1-ben is majd azt mondja a második helyezett a célelőtti fékezésére, hogy ő bizony mindent beleadott amikor hagyta hogy második maradjon?
    -- Nem analóg a példa. Az általuk elérhető legjobb hardverrel teszteltek (tehát nem "hagyták magukat, nem tettek bele direkt pl. egy celeront).
    A focista is majd azt fogja mondani hogy mindent beleadott, amikor a feladata helyett a kapusnak rúgta a labdát és nem kapuba?
    -- Nem analóg a példa. Az általuk elérhető legjobb hardverrel teszteltek (tehát nem "hagyták magukat, nem tettek bele direkt pl. egy celeront).
    Azért gondolom csak érted hogy mit is vár el az olvasó ettől a tesztől.
    -- Ebben látod már kételkedek. Én csak azt tudom én mit várok el tőle. Megnézem a tesztkonfigot aztán ahhoz viszonyítom az eredményeket. Ezt már többször leírtam ide amúgy.

    Vagy neked végképp nincsenek elvárásaid és beleülnél egy olyan autóba amiről azt sem tudod hogy három másodperc alatt 300-al megy?
    -- Szalmabáb érvelés, erre nem válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák