Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digger

    senior tag

    válasz pause1 #12470 üzenetére

    Pause1!

    Addig is míg Lajos nem válaszol bővebben, megpróbálok én válaszolni, aztán majd Lajos kiigazít, ha valami blődséget mondok! Szóval szerintem a Cockpit_core ux-ekben teljesen úgy működik a térképcserélő, mint a Gurjon skinekben. Vagyis szükség van a utility mappára illetve a benne levő programokra és konfiguráló állományokra. Részletes leírást például Stancy oldalán találsz a primosite.co.cc oldalon. Ha NOD víruskeresőt használsz akkor gondod lehet, mert az összes .co.cc oldalakat ez az ostoba vkergető blokkolja! Ha ez van akkor a menüjében engedélyezni kell, hogy letöltheti ezeket az oldalakat is.

    Amúgy mindenkinek ajánlom Lajos UX kiegészítőit! A tőle megszokott, jól kidolgozott munkákat ad közre! Érdemes beletanulni ezekbe, mert egy más elgondolást valósít meg a skin készítés során! A régi felfogás szerint készített skinekbe a készítő szájíze szerint összeállított funkciók illetve felületek kerülnek bele, amikre esetleg nincs is szükséged. Kikapcsolod őket, de azért még foglalják az amúgy is szűkös memóriát. Ezzel szemben az UX-eket ha nincs rá szükséged akkor kitörlöd és akkor nem foglalja a memóriát.
    Még csak most kezdtem ezeket tanulmányozni, sokat tanultam belőle!
    Köszönöm a munkádat Lajos!

Új hozzászólás Aktív témák