Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    Volt itt korábban kérdés, hogy az iGo-t hol lehet megvásárolni.
    Az alap kiinduló honlap a www.nng.hu, amely a végfelhasználókat a http://www.igonavigation.com/ lapra viszi át.
    Nos, itt sem lesz előrébb az, aki pl. Wince 5.0-át vagy 6.0-át futtató készülékére szeretné beszerezni az iGo legújabb verzióját. Az androidos eszközökről nem is beszélve, amelyekre nincs is hivatalos app.
    Tehát, az iGo megvásárlása annyira körülményes, gyakorlatilag csak navigációs eszközzel megoldható, hogy én mostanra eljutottam oda, hogy nem is ajánlom ezt a szoftvert, aki teheti inkább válasszon valami mást. A gyártókat szerintem nem is érdeklik már a kis felhasználók, valószínűleg a nagy tételben vásárló autógyárakra összpontosítanak.

    Kicsit jobb helyzetben vannak azok, akik iPhone-ra akarják telepíteni az alkalmazást, mert az iTunes boltban kb. 75 dollárért megvásárolható a szoftver és az európai térképek. Csak Kelet-Európa kb. 38$. Tehát, nem is olyan drága. Ha kijönne az androidos verzió, és elérhető lenne a Google Boltban, ezrek vetnék rá magukat. A cégnek azonban nem kell az androidosok pénze. Nincs rájuk szorulva.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák