Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok!

    Az imént találtam neten bóklászva Expresscard slotba illeszthető SSD-ket. A 8 gb-os verzió szállítással együtt 8k körül lenne. Mennyire érdemes még egy T40-es TYPE 2373-4AG thinkpadet ilyesmivel "tuningolni"?
    Érhető el szignifikáns gyorsulás, vagy nem érdemes más ilyesmire költeni? Arra gondoltam,hogy az XP-t erre költöztetném. Annyira szerethető kis masina, ennyi év távlatából is még mindig bírja a strapát. A ház, zsanérok annyira össze vannak rakva,hogy sehol nincs kilazulva, nem nyekereg,csavarodik, stb. Egyedül a sebességével van gondom, nagyon lassul a kicsike.

    Mivel lehetne ezen változtatni, ha az express card ssd nem megoldás? Főleg a boot idő és a programok betöltése bajos.

    Előre is köszi a választ!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Tim82 #68926 üzenetére

    Ó, akkor valamit nagyon félrenéztem. Köszönöm!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok,

    Új céges gépet kaptam a múlt héten egy T490 személyében. Az irodába kaptam hozzá egy mechanikus dokkolót, de lévén hogy sokat dolgozom itthonról, szeretnék itthonra is egyet hozzá, viszont ezt már nem támogatja a cég, illetve rajtuk keresztül sem tudok úgy rendelni, hogy én kifizetem magamnak, így más forrásból kell megoldanom a dolgot.

    Az előző gépemnél viszonylag egyszerű volt a helyzet, mert volt egy mechanikus dokkoló és egy travel dokkoló, és ennyi, itt viszont ahogy nézegettem lényegesen bővebb a felhozatal.
    Arra már rájöttem, hogy a mechanikus változat itthonra nem opció, mert ahogy néztem 60k körül lenne, annyit pedig nem igazán szeretnék saját büdzséből költeni rá.

    Amit itthon csatlakoztatok a géphez: LAN kábel, 1 db usb stick a billentyűzetnek és az egérnek, illetve egy monitor, aminek van 1 db DP, 1 db HDMI és 1 db USB Type-C bemenete. Ezen kívül még egy rádiós fejhallgató USB csatlakozójának kell hely, és ennyi. Illetve szeretném, hogyha a gép töltése is a dokkolón keresztül valósulna meg, ergp ténylegesen csak 1 kábelt szeretnék ki s be dugdosni ha itthon használom.

    Ehhez szeretném kérni a segítségeteket, hogy melyik típus lenne megfelelő. Akár használt kategória is érdekel, nagyjából 20k-ig bezárólag. Az előző géphez is használtan vettem, 15k-ért itt az aprón.

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák